Podaj nam swój adres aby otrzymywać e-mail z informacjami o promocjach i najnowszych aktualizacjach na stronie.

Szanujemy Twoją prywatność

Czy od wpłat na PPK trzeba odprowadzać podatek? czytaj więcej »

120 zł netto dla doradcy podatkowego? Co pełnomocnik musi w sprawie zrobić, by dostać godziwe wynagrodzenie czytaj więcej »

MF przygotowało projekt ws. zaniechania poboru podatku od Nagrody Nobla czytaj więcej »

Unia uszczelnia VAT. Opodatkowanie handlu w internecie czekają duże zmiany czytaj więcej »

Sejm przedłużył stosowanie papierowych dokumentów dostaw niektórych wyrobów akcyzowych czytaj więcej »

Dopłaty do e-pojazdów zwolnione z PIT i CIT? Projekt ustawy w Sejmie czytaj więcej »

Najpierw dyrektor KIS przytaknął, potem urząd przyszedł na kontrolę czytaj więcej »

Ulga na złe długi także w CIT i PIT czytaj więcej »

Dobrowolny split payment? Już nie u sprzedawców czytaj więcej »

Przegląd najważniejszych zmian podatkowych PIT, CIT i VAT od 1 stycznia 2020 r. [PODCAST] czytaj więcej »

Polak nie płaci PIT za ukraińską pomoc domową czytaj więcej »

Czynny żal tylko na piśmie lub do protokołu. Przez e-PUAP będzie to samodonos czytaj więcej »

Długa kolejka do białej listy VAT. Czy termin wejścia w życie podatkowych sankcji zostanie przesunięty? [WYWIAD] czytaj więcej »

Luka w VAT maleje, chociaż wolniej niż zakładały "szybkie szacunki" czytaj więcej »

Można zmienić formę opodatkowania

Biuro Rachunkowe Signum

ul. Ordona 3
01-237 Warszawa - Zobacz mapkę.

telefony:
0-22 532-18-25..29, 0 515 088 920, 0 606 223 506

Polityka prywatności Signum

Witryna Internetowa Biura Rachunkowego Signum ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o Klientach do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia naszym Klientom usług na najwyższym poziomie, co obejmuje m.in. informowanie naszych klientów o oferowanych przez nas promocjach i najnowszych aktualizacjach Witryny.

Adresy e-mail, oraz dane zebrane w Witrynie nie są udostępniane osobom trzecim bez wiedzy i zgody Użytkownika, a służą jedynie do realizacji zobowiązań wobec Użytkowników obejmujących między innymi dostęp do informacji związanymi ze zmianami w witrynie i/lub w Biurze.

Adresy IP użytkowników Witryny przechowywane są w logach naszego serwera w celu diagnostyki problemów technicznych. Dane te nie są udostępniane osobom trzecim, ani w żaden sposób łączone z danymi zebranymi na potrzeby świadczenia usług (newsletter, kontakt z Biurem).

Nasza Witryna minimalizuje korzystanie z technologii Cookies, a wyłączenie jej obsługi przez Użytkownika nie uniemożliwia pełnego korzystania z Witryny.

Bezpieczeństwo Witryny Signum

Witryna Signum.com.pl zaopatrzona jest w środki bezpieczeństwa, mające na celu ochronę danych pozostających pod naszą kontrolą przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i modyfikacją. Zobowiązujemy się chronić wszelkie informacje ujawnione nam przez Użytkowników. Prawa dostępu do danych osobowych użytkowników serwisu zostały w restrykcyjny sposób ograniczone, tak aby informacje te nie znalazły się w rękach osób niepowołanych.

Rezygnacja z Prenumeraty Newslettera

Nasza Witryna oferuje Użytkownikom możliwość zapisania się do Newslettera, czyli prenumeraty elektronicznych wiadomości traktujących o zmianach w Witrynie i/lub Biurze. Udostępniamy Użytkownikom kilka opcji rezygnacji z tej prenumeraty. Zrezygnować można klikając w odpowiedni link na w wiadomości Newslettera, bądź też wysyłając e-mail na adres webmaster@signum.com.pl z prośbą o usunięcie danych z Bazy.

Kontakt

Użytkownicy, którzy mają jakieś pytania dotyczące niniejszej deklaracji ochrony prywatności, praktyk stosowanych na tej stronie, czy też sposobów utrzymywania z nią kontaktów, proszone są o wysłanie uwag pod adres: webmaster@signum.com.pl